KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17099283

nr 1709 9283

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Änkedrottning Sophia. Bildmått: 19,3x14 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm

Kondition: ej signerad

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 juni 2025
kl 18:25:35

12/6 12:33:31 1      Vinnande bud

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn